<
     

Kulp’ta, Kalite ve Lezzetin bir arada olduğu yeni yeriniz….
Yenilen
Öz Eren Köşem pastanesine
gittiğinizde ayrılmak istemeyeceksiniz. Dilerseniz kitabınızı alıp kahve veya çay keyfi yapın, dilerseniz arkadaşlarınızla sohbet edip bir birinde güzel lezzetli tatlıların tadına bakabileceğiniz ilçeye yakışır bir mekan haline geldi. 

Hakkımızda
Kendi mekanımıza has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanemizde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarımızı Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yenilenen modern mekanımızda ev ortamını aratmayacak Kulp’lu müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Son yıllarda ise bu lezzetli tatlı çeşitlerimizin farkına varan Türkiye’nin bir çok yerinde ikamet eden insanlarımızın fark edilmesiyle özel günlerinde mekanımıza has lezzetli tatlarımıza yoğun talep bizleri onurlandırdı ve doğru bir yolda olduğumuzun inancına vardık. Bu vesileyle bizde Türkiye’nin her yerine bu lezzetli tatlılarımızı müşterilerimize ulaştırmak için çaba sarf ederek zamanında ulaştırmaktayız. Sizlerde bu lezzetli tatlılarımızı özel günlerinizde gönül rahatlığıyla misafirlerinize ikram edebilmeniz için bizimle irtibatta geçebilirsiniz.
Öz Eren Köşem pastanesi adı altında markamız Pastane olarak, her türlü gıda yönetmeliğine ve normlara uygun olan iş yerimiz, üretim tesisimiz ve ürünlerimizle halkımıza sağlıklı ve lezzetli ürünler sunarken, dürüstlük ve ahlak ilkemizden ödün vermeden, duyarlı ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla halkımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Konusunda deneyimi yüksek bir kadro ile yola çıkan firmamız, gerek üretim, gerekse de kalite – güvence konularında deneyimli, araştırmacı, yenilikçi ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Hamur Tatlıları imalatı ile başlayan ürün portföyümüze son dönemde Sütlü tatlıları ve aperatif türü yiyecekler de eklenmiştir.

Firmamız, 30 yıllık geçmişin tecrübesini, yeniliğin kaçınılmaz gerekliliği ile sentezlemeyi başararak, kaliteli ve uygun maliyetli ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.
Sağlam temeller üzerine kurulu Öz Eren Köşem pastanemiz, iç ve dış müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, girişimcilik, hizmet odaklı davranmak, takım ruhuna uygun, çevreye ve insana saygılı durarak gıda alanında dönüşümün öncüsü olmak ve işimizin her aşamasında dürüst olmak çalışırken gözettiğimiz temel değerlerimizdir.

Bir yandan ürettiğimiz özel tatlılarla Türkiye’nin bilinen ve kaliteli markası olmayı sürdürürken, bir yandan da ürün çeşitlerinde yenilik yaratmayı, stratejik ortakları ile sektörün karlı ve lider kuruluşu olma yönünde; teknolojiye ve insana yatırımı, bireysel başarılardan çok birlikte başarmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, değer yaratmak ve planlı büyümektir.

Misyonumuz, atılan her adımda, başlatılan her girişimde çığır açıcı liderliği, değer katıcı yeniliği ve standartları yükseltmeyi hedeflemek, bütün bunları yaparken de; olmazsa olmazımız olan insana saygıyı gözetmektir.

Türkiye’nin her yerinde bize ulaşabileceğiniz ve sipariş alabileceğiniz İrtibat Numaralarımız: 04128312742 ve 05333055765

Foto galeri 

https://www.pasurunsesi.com/galeri/709/kulpta-kalite-ve-lezzetin-bir-arada-oldugu-yeni-yeriniz.html

Video Galeri

 

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER