<
     


Kulp Kaymakamı Gözlet, engelli çocukları evlerinde ziyaret etti

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ve eşi Elif Gözlet ile birlikte Kulp İlçesinde yaşayan engelli çocukları evlerinde ziyaret etti.
Bu Haber 2019-12-04 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Engelli çocukları evlerinde ziyaret eden Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile Eşi Elif Gözlet,aileleri ile sohbet edip çocukların durumları hakkında bilgi aldı.Çocuklara çeşitli hediyeler takdim edip kendileriyle oyun oynayan Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet “İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarımızda engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak bir hassasiyet gösterme gayreti içerisindeyiz. Engelli bireylerimizin yaşadıkları evlerin koşullarını görmek,ailelerimizle sohbet edip öneri ve taleplerini dinlemek istedik.Her koşulda ve her zaman yanlarında olup var olan tüm engelleri ortadan kaldırmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Engelli bireylerin gündelik yaşam koşulları ile sosyal yaşam alanlarına adaptasyonlarının sağlanabilmesi için,toplumu oluşturan her bireye büyük bir sorumluluk düşmektedir .Sevgi ,farkındalık ve empati ile bunu başarmak mümkündür.Bizleri sıcak karşılayan aile bireylerine çok teşekkür eder hayatlarında sağlık,başarı,huzur ve mutluluklar dilerim” dedi.
Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet,engelli çocukların evlerine yaptığı ziyarette kendisine eşlik eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Müdürüne,engelli bireylerin yaşadıkları evlerin sürekli ziyaret edilip herhangi bir eksikliğe mahal verilmeyecek şekilde her türlü gereksinimlerin yerine getirilmesi konusunda gerekli talimatları verdi.
Ziyaretleriyle kendilerini çok mutlu ettiklerini dile getiren aileler,Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile Eşi Elif Gözlet’e teşekkürlerini ifade etti.

 

 

 

Bu haber 7506 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER