<
     


Diyarbakır'a Hizmet Yolunda Buluşmaları Kulp'ta...

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, ‘Diyarbakır’a Hizmet Yolunda Buluşmaları’ kapsamında Kulp İlçesi'nde muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.
Bu Haber 2019-11-09 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, ‘Diyarbakır’a Hizmet Yolunda Buluşmaları’ kapsamında muhtar toplantıları düzenlenmeye devam ediyor. Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen muhtar buluşmasına Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Mustafa Gözlet, Vali Yardımcısı ve DİSKİ Genel Müdür V. Ahmet Naci Helvacı, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, kamu kurum müdürleri, Kulp İlçe protokolü ve muhtarlar katıldı.

Vali Güzeloğlu, muhtar toplantıları ile ilgili bilgi verdi, muhtarların sorunlarını daha hızlı çözüm üretmek için her çarşamba günü Muhtar Saati uygulamasını başlattıklarını kaydetti. Hizmetlerin yıllarca aksatıldığını vurgulayan Vali Güzeloğlu, acil sorunları öne alarak tüm sorunları çözüme kavuşturacaklarını ifade etti.

İlçede yaşanan yol sorunları ile ilgili gelen talepler üzerine söz alan Karayolları 9. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan, Silvan Barajı nedeniyle Kulp ilçesinde birçok mahalle ve Kulp ile Muş arasındaki yolun 2020 programında birinci sıraya alındığını bildirdi. Ceylan, ayrıca Kulp giriş yolunun da yenileceğini söyledi.
Toplantı çekilen toplu fotoğrafların ardından sona erdi.

 

 

 

Bu haber 7412 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER