<
     


Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır

Kulp'ta Kurban Bayramı’na sayılı günler kala tatlı siparişlerini alan Öz Eren Köşem pastanesi, şimdiden tatlı bir telaş sardı.
Bu Haber 2019-08-07 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Vatandaşlar, bayram için hazırlıklarını yaparken, Kendi mekanına has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanesinde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarını Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yapan Öz Eren Köşem pastanesinde Kurban Bayramına sayılı günler kala müşterilerin siparişlerine yetiştirmek için çalışmalarına başladı.
Kurban bayramında aldığı tatlı siparişleri yetiştirmek için yoğun çalışan Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren , “İşlerimiz canlanmaya başladı. Bugünden itibaren artık bayram yoğunluğu başlar diye bekliyoruz. Tatlı fiyatlarımız geçen bayram ile aynı değişmedi. Vatandaşlar en çok baklava ve baklava çeşitleri tercih ediyorlar. Yoğunluktan da memnunuz Ramazan Bayramı kadar fazla talep olmasa da yine bir yoğunluk yaşamaya başladık. Vatandaşlarımızın verdiği siparişleri yetiştirmek için çalışıyoruz. Bu yıl ceviz ve fıstığın fiyatların yüksek olmasına rağmen, tatlı fiyatları çok uygun. Çoğu yerlere göre bizim burada ki fiyatlarımız çok daha uygun” dedi.
Bayramda tatlı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da bilgi veren Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren, sözlerini şöyle noktaladı: "Tatlı alacak olanlar, her zaman güvendikleri ve sürekli alışveriş ettikleri yeri tercih etsinler. Tadarak almaları gerekir. Ancak tadarak tazeliğini test edebilirler. Bayramlarda birçok firma merdiven altı üretim yapıp piyasaya sürebiliyor."

 

 

 

Bu haber 11411 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER