<
     


Öz Eren Köşem pastanesinin bayram mesaisi başladı

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Kulp içesi merkez yeni mahallesi Lise caddesi üzerinde faaliyet yürüten Öz Eren Köşem pastanesinin tatlı imalathanesi yoğun mesai harcamaya başladı.
Bu Haber 2019-05-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

İlçe içi ve ilçe dışından sipariş alan Öz Eren Köşem pastanesinin tatlı imalathanesi , bayram nedeni ile gece gündüz çalışarak siparişleri yetiştirmeye çalışıyor.
Ramazan ayının son günlerinde Kulp'ta tatlı imalathanelerine talep yoğunluğu yaşanırken. Bayramda, mübarek Ramazan ayından çıkan misafirlerine tatlı ikram etmek isteyen vatandaşlar soluğu en çok tercih edilen Öz Eren Köşem pastanesinde aldı.

Yaşanan yoğunlukla ilgili açıklamalarda bulunan tatlı ustası Ahmet Eren , Kendi mekanlarında has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanelerinde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarını Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yenilenen modern mekanında ev ortamını aratmayacak Kulp’lu müşterilerine hizmetine sunan ve Son yıllarda ise bu lezzetli tatlı çeşitlerinin farkına varan Türkiye’nin bir çok yerinde ikamet eden vatandaşların fark edilmesiyle özel günlerinde mekanlarında has lezzetli tatlarına yoğun talep kendilerini onurlandırdığını ve doğru bir yolda olduklarının inancına vardıklarını söyledi.

Eren, "Kalite bozulmasın diye sürekli çaba sarf etmekteyiz. Konusunda deneyimi yüksek bir kadro ile yola çıkan firmamız, gerek üretim, gerekse de kalite – güvence konularında deneyimli, araştırmacı, yenilikçi ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Hamur Tatlıları imalatı ile başlayan ürün portföyümüze son dönemde Sütlü tatlıları ve aperatif türü yiyecekler de ekledik. Siparişlerimiz baya yoğun. bir çok yerde çok sayıda sipariş alıyoruz. Bizden şehir dışı siparişi edenlere iki günde teslim ediyoruz. siparişlerini kargoyla. Birde otobüs ile isteyenler var. Buradan bugün veriyoruz, yarın sabah İstanbul'da veya İzmir'de Ankara'da istediği yerlerden alabiliyorlar. Bayram nedeniyle yoğun bir tempoya girdik imalathanemizde siparişleri yetiştirmemiz için sürekli çalışmaktayız. " dedi.

 

 

 

Bu haber 5597 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER