<
     


Kulp Eğitim-Bir-Sen iftar yemeği düzenlendi

Kulp Eğitim-Bir-Sen kitap okuma, ödüller, çeşitli yarışmalar, aday öğretmenlere ve yöneticilik sınavına giren üyelere kitap ve eğitim desteğinden sonra üyelerine yönelik bir iftar programı düzenledi
Bu Haber 2019-05-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Çarşamba akşamı özel bir lokantada yaklaşık 220 kişilik bir katılımla gerçekleştirilen iftar programına Eğitim-Bir-Sen Kulp Şubesi Başkanı Mehmet Cengiz, Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Aslan, sendikanın yönetim kurulu üyeleri ( Hacı Aslan, Cihattin Şeker,İhsan Yatçı, Necdet İsmailoğlu, Fesih Zümrüt, Ümit Sarı, Ceyhan Alu) ile sendika üyeleri ve davetliler katıldı.
Eğitim-Bir-Sen Kulp Şubesi Başkanı Mehmet Cengiz yaptığı kısa konuşmasında "Ramazan ayının camiamıza, ilçemize, ülkemize ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını, İslam coğrafyasında akan kan ve göz yaşlarının son bulmasını tek temenimiz. Bu beraberliğimizin altında büyük bir samimiyet yatıyor. Bu birlikteliğimizin temelinde milletimizin öz, yerli, milli ve dini değerleri yatıyor. Bu bakımdan böyle bir birlikteliğin içinde bulunmanızdan dolayı ne kadar kendinizi bahtiyar hissetseniz haklısınız. Cenab-ı Allah daha nice böyle samimi, içten, ihlaslı, feyizli, bereketli toplantılarımızda bizleri buluştursun. Daha nice iftarları beraber yapmayı nasip etsin.” dedi.

 

 

 

Bu haber 7502 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER