<
     


Kulp'ta Kızılay iftar yemeği verdi

Kulp ilçesinde Kızılay İlçe Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde şehit aileleri, gaziler ve aileleri bir araya geldi.
Bu Haber 2019-05-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

 

Kızılay Kulp İlçe Koordinatörlüğü tarafından Kulp'taki şehit aileleri ile gaziler ve gazi ailelerine iftar yemeği düzenlendi. Kulp ilçesi Turgut Özal mahallesi Kulp Diyarbakır yolu üzerinde bulunan bir lokantada verilen iftar yemeğinde İlçe Müftülüğü tarafından şehitler için dualar okundu. Kulp İlçe Kızılay Şubesi Başkanı Tahsin Zengin 350 kişiye iftar yemeği verdiklerini belirterek " Öncelikle bu vatan uğruna canını feda eden Aziz Şehitlerimizi minnetle yad ediyor , Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Türk Kızılayının Türkiye'nin 761 noktası ve Dünyanın 61 noktasında ülkemizde Ramazanda az çok demeden paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye sloganıyla Kulp Kızılay Şubesi olarak ilçemizde Şehit aileleri ile Gazi ve Gazi aileleri için iftar yemeği verdik. Katılım çok güzel oldu. İftar yemeğimize katılan herkese teşekkür ederiz" dedi.


İftar yemeğine Kulp İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu , Kulp Kızılay Şubesi Başkanı Tahsin Zengin , Kulp Kızılay Şubesi yönetim kurulu üyelerinden Medeni Aslan ve Samet Eren , İlçe Protokolü , şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.

 

 

 

Bu haber 7850 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER