<
     


Kulp Belediyesi Eşbaşkanları Muhtarlarla bir araya geldi

Kulp Belediyesi Eşbaşkanları Mehmet Fatih Taş ve Fatma Ay Kulp ilçesine bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.Toplantı saat:10:30’da Kulp Belediyesine ait çok amaçlı konferans salonunda gerçekleştirildi.
Bu Haber 2019-05-11 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Kulp Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıda eşbaşkanlar Mehmet Fatih Taş ve Fatma Ay tanışma ve istişare için bir arada bulunduklarını dile getirerek konuşmalarını şöyle sürdürdüler. “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Mahalle sakinleri oylarıyla seçilmiş olduğunuz muhtarlık göreviniz hayırlı olsun.Beş yıllık süreç içerisinde hep birlikte ilçemiz için çalışmaları sürdüreceğiz.Öneri ve talepleriniz için kapımız her daim sizlere ve halkımıza açık olacaktır.Yönetimi devir aldığımız ilk gün söylediğimiz bir şey vardı. “Seçim yarışı sona erdi,şimdi hizmet zamanı” diye.Hesap verebilirlik,şeffaf, çoğulcu,adil,eşitlikçi ilkelerini temel aldığımız bir anlayışla hizmet sunacağız. Hizmet noktasında çok fazla talep olduğunun,daha önce yapılan çalışmalar sorunları ve eksiklikleri giderme noktasında çok yetersiz kaldığının farkındayız.Kulp Belediye yönetimini yaklaşık 32 milyon borçla devir aldık.Gelirimizin az,yükümüzün ağır olduğunun farkındayız.Ama umutsuzluğa yer bırakmayacak şekilde çalışıp çözüm üretme gayreti içerisinde olacağız.Bütün sorunların kısa sürede çözümleneceğini söyleyemeyiz elbet.Ama istekli ve samimi bir şekilde elimizden geleni yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
Daha sonra söz alan muhtarlar kendi mahalleleri ile ilgili öneri ve taleplerini dile getirdi.Muhtarlar tarafından dile getirilen öneri ve talepleri not alan eşbaşkanlar,bu öneri ve talepleri el ele vererek çözüme kavuşturacaklarını belirtti. 

 

 

 

Bu haber 9157 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER