<
     


HDP’li Kulp Belediye Başkanı Taş, mazbatasını aldı

HDP’den Kulp Belediye Başkanı seçilen Mehmet Fatih Taş , mazbatasını alarak göreve başladı.
Bu Haber 2019-04-17 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Yerel seçimlerde HDP’den Kulp Belediye Başkanı seçilen Taş ve beraberindeki meclis üyeleri, bugün Öğlen saatlerinde İlçe Seçim Kurulu’na geldi. İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alan Taş ve beraberindekiler daha sonra belediyeye geçtiler.
Belediyenin önünde Personeller ve Kulp halkı tarafından çiçeklerle karşılandı.
Belediyenin önünde yapılan karşılamadan sonra Başkan ve meclis üyeleri kendilerine eşlik eden Kulp halkı ile birlikte makam odasına çıkarak tebrikleri kabul etti.
Mazbatasını alarak göreve başlayan Mehmet Fatih Taş ile Fatma Ay Kazananın Kulp Halkı olduğunu dile getirerek yaptıkları açıklamada “Seçim süresince desteklerini esirgemeyen bütün herkese teşekkür ederiz.Bizlere oy veren vermeyen herkese teşekkürlerimizi iletiyor ve şunun altını çiziyoruz.Seçim yarışı sona erdi.Bize oy veren vermeyen herkese eşit davranacak,hizmet edecek bir ilkeyle göreve başlıyoruz.Şeffaf,hesap verebilirlik,demokratik,adil ve halkımızla birlikte yönetim anlayışıyla bu görevi sürdüreceğimiz konusunda hiç kimsenin şüphesi olmasın.Bize inanan değerli halkımıza olan borcumuzu gecemizi gündüzümüze katarak kendilerine hizmet ederek ödemeye çalışacağız” dedi. 

 

 

 

Bu haber 10717 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER