<
     


Kulp Belediyesinden Uzunova köyünde yaşayan gençlere spor malzeme desteği…

Kulp Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Fatih Dülgeroğlu Uzunova köyünü ziyaret ederek futbol oynayan gençlere spor malzemesi hediye etti.
Bu Haber 2019-03-14 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Kulp Belediyesi 2018 yılında köy ve mezralarda yaşayan öğrenci ve gençlerin futbol oynayabilecekleri 9 adet halı saha inşa edip vatandaşın hizmetine sundu.Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu Uzunova köyünü ziyaret ederek futbol oynayan gençlere spor malzemesi (Forma,Spor ayakkabı ve Top) hediye etti.Başkan Dülgeroğlu “Kulp Belediyesi yönetimini devir aldığımızdan beri Sosyal Belediyecilik ilkesini hep diri tuttuk.Bu kapsamda köylerimizde yaşayan gençlerimizin sportif faaliyet yapabilecekleri alanlar kurduk.Bu alanlarda faydalanmak isteyen gençlerimize spor malzemesi hediye ettik.Gençlerimize ve öğrencilerimize bu anlamda desteklerimizi aksatmadan sürdüreceğiz” dedi.
Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu daha sonra köyde yaşayan aileleri ziyaret ederek kendileriyle sohbet etti.
Uzunova köyü sakinleri Başkan Dülgeroğlu’nun ziyareti ve sunmuş olduğu desteklerinden dolayı memnun kaldıklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

 

 

 

Bu haber 7550 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER