<
     


Belediye Başkanı Dülgeroğlu’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kulp Belediye Başkanı aynı zamanda Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm Müslümanların bayramını kutladı.
Bu Haber 2017-06-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı’ nı daha milletçe idrak etmekteyiz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler gelir. Bu manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının artığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlar olduğuna vurgu yapan Kulp Belediye Başkanı aynı zamanda Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu , mesajın devamında ,
“ Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın Ülkemize , Milletimize ve tüm Kulp’lu vatandaşlarıma ,kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, vatandaşlarımızın bayramını en samimi duygularımla kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

 

 

Bu haber 29295 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER