<
     


Pasur-Der Başkanı Çiçek’ten Ramazan Bayramı mesajı

Sevgileri birleştiren,kardeşlik duygularını pekiştiren,hüzünleri azaltan,sevinçleri çoğaltan,Ramazan Bayramı'nın insanlığa sağlık,barış ve huzur dolu günler getirmesini dileğinde bulunan, Diyarbakır –Pasur Kültür ve Dayanışma Derneği (Pasur-Der) Yönetim Kurulu Başkanı ve Gülan inşaat A.Ş ile İcem inşaat A.Ş. ismiyle İstanbul'da inşaat sektöründe önemli çalışmalar yapan iş adamı İrfan Çiçek, bütün hemşerilerinin ve İslâm âleminin Ramazan Bayramını kutladı.
Bu Haber 2017-06-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Ramazan ayının insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını, dargınlıkların, kırgınlıkların giderilerek kardeşlik ve barış duygularını artırdığını, Rahmetiyle bizleri kucaklayan, şefkatiyle bizi bir araya toplayan on bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ifade eden Başkan İrfan Çiçek,Vatandaşların bayramını en içten dileklerle kutladığını belirti.
Başkan Çiçek, "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı önemli günlerdir, Bayramlar neşe ve sevinç günü demektir. İbadet hazzıyla coşan, Allah aşkıyla yanıp tutuşan, peygamber muhabbetiyle yaşayan müminlerin manevi duygularla dolup taştıkları gün olan bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının zirveye ulaştığı, maddi ve manevi dayanışmanın pekiştiği, dost ve akraba ziyaretlerinin yoğunlaştığı müstesna günlerdir. Bayramlarımızın toplum hayatımızda üstün yeri ve eşsiz değeri vardır. Bayramı fırsat bilerek, birbirimize olan sevgimizi gösterelim. Kimsesizlerin yardımına koşalım. Kırgınlığa, dargınlığa, küskünlüğe son verelim.
Bu anlamlı bayramın başta Kulp ilçesinde ve İstanbul’da Yaşayan Hemşerilerimiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum. " dedi.
Pasur-Der Yönetim Kurulu Başkanı
İrfan Çiçek

 

 

 

Bu haber 25888 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER