Facebook
Twitter
Vatandaş talep etti, Başkan Beyoğlu talimat verdi

“Her gün insanların derdiyle dertlenmenize şahit oluyoruz” diyen vatandaşlar,Yunus Emre Mahallesi Birlik Lisesi yakınlarında kurulan semt pazarı yerinin kötü kokular yaydığını dile getirdi. Başkan Beyoğlu’nun talimatıyla cadde temizlik ekipleri tarafından baştan aşağı temizlenerek hijyen hale getirildi.

İlçede vatandaşlara yönelik buluşmaları sürdüren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların hem memnuniyeti, hem de talepleriyle karşılaşarak verdiği anlık talimatlarla çözüm üretilmesini sağlıyor.  Yunus Emre, Fatih ve Bağcılar mahallelerinde bir günde 8 eve misafir olan Başkan Beyoğlu, Yunus Emre Mahallesi’nde semt pazarının kurulduğu bölgenin temizlenmesi için belediyenin temizlik ekiplerine talimat verdi.

Cadde Baştan Aşağı Temizlenerek Hijjen Hale Getirildi

Beyoğlu ile görüşen vatandaşlar,”Her gün bir cadde ve sokakta sizi görmek mümkün. İhtiyaç sahibi kimselerin umudu oldunuz. Bundan dolayı sizden razıyız. Bir talebimiz daha var. Semt pazarı burada kuruluyor, pazarın olduğu günler balık kokusundan ve kötü kokulardan geçilmiyor. Bundan çok rahatsız oluyoruz” diyerek temizlik talebinde bulundu. Beyoğlu’nun talimatıyla harekete geçen belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bölgede geniş çaplı temizlik çalışması gerçekleştirerek alanı baştan aşağı hijyen hale getirdi. Kötü kokulardan arındırılan alan ayrıca deterjanlı suyla temizlendi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!