Facebook
Twitter
 İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, Kulp’ta incelemelerde bulundu

Kulp İlçesini ziyaret eden İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile Kurum amirleri tarafından karşılandı.
İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil , Kulp Belediyesi makamında Kulp Kaymakamı Gözlet ile bir süre görüştü. Kaymakam Gözlet, Kulp ilçesinde yapılan ve yapımı devam eden çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Merkez Yeni Mahalle Lise caddesinde bulunan 4-6 yaş grubu Kuran Kursunu ziyaret eden Bakan Yardımcısı Erdil, öğrencilerle sohbet edip kendilerine oyuncak hediye etti. Daha sonra Lise caddesinde bulunan esnafları ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Kulp Kaymakamlığı ziyaretinin ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Diyarbakır Vali Yardımcısı Murat Yıldız, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ve Kurum amirleri ile birlikte ,Kulp Ağaçlı mahallesinde bulunan İpek İplik Üretim Fabrikasını ziyaret edip, ipek iplik üretim aşamaları ile ilgili bilgi aldı.
İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil’e ,Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet tarafından, Kulp İlçesinde el tezgahlarında üretilen ipek puşi hediye edildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!