Telefon
WhatsApp
Beyoğlu ,

Bağcılar Mahallesi'nde yeni kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.
Bağlar Belediyesi, hizmet planlamasında aksama yaşanmaması için hafta içinde yoğun şekilde sürdürdüğü üst yapı yenileme ve yeni yol kazandırma çalışmalarına hafta sonunda da ara vermedi.
Bağcılar Mahallesi'nde şehir içi ulaşımı rahatlatmak için alternatif güzergahlar hazırlayan belediye, bu güzergahları yeni imar yollarıyla birleştiriyor.
1226. ve 1235. sokakta açılan yollar, önümüzdeki günlerde yapılacak rötüşlerden sonra ulaşım hizmetine girecek.
İlçenin yeni yerleşim yerlerinde kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları yapan ekipler, eski yerleşim yerlerinde ise uzun yıllar yenilenmediği için yapısı bozulan kaldırım ve parke taşlarını yeniliyor.
"Hizmet yolculuğuna mazeretsiz devam ediyoruz"
Geliştirdikleri belediyecilik anlayışında mazerete yer olmadığının altını çizen AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu , bu amaçla tatil günlerinde de tam teşekküllü olarak hizmet ürettiklerini dile getirdi.
Beyoğlu,"Hizmet yolculuğuna aralıksız ve mazeretsiz olarak devam ediyoruz. Bağlar'ımız yeni ulaşım ağlarıyla hedeflediğimiz modern şehir yapısına kavuşacak. Bizden sonraki nesillere alt yapısı ve üst yapısı sağlam, ulaşım standartları yüksek bir şehir bırakmak istiyoruz." diye konuştu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!