Telefon
WhatsApp
Kulp’ta Kurumlar arası futbol turnuvasının birincisi Barış Ortaokulu oldu

Kulp İlçe stadyumunda ,Kurumlar arası futbol turnuvasının son gününde Saat:18:00’ de üçüncülük maçı için Kaymakamlık-Kamışlı İlköğretim okulu arasında oynanan karşılaşmada galip gelen Kaymakamlık takımı üçüncü oldu. Finale kalan Kulp Belediyesi ile Barış Ortaokulu takımları arasındaki final karşılaşması saat 19:30 da başladı.Kıran kırana geçen karşılaşmada Barış ortaokulu takımı kazanarak Turnuvanın birincisi oldu.
Kupa töreninde konuşan Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, “Turnuvaya katılan bütün takımlarımızın turnuva boyunca göstermiş olduğu performanslarından ve centilmenliklerinden dolayı kutluyorum. Turnuvada müsabakaları yöneten hakemlerimize futbolu güzelleştiren ve adilane başarılı yönetimlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Turnuvada birinci olan Barış ortaokulu takımını kutluyor başarılarının devamını diliyorum. İlçemizde sportif faaliyetleri artırmak için çeşitli organizasyonları düzenlemeye devam edeceğiz ” dedi.
Final karşılaşmasının galibi Barış Ortaokulu takımı birincilik kupasını Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet’in ellerinden aldı. Barış ortaokulu futbolcularına Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya tarafından madalya ve çeşitli hediyeler takdim edil. Turnuva da ikinci olan Kulp Belediyesi takımına Kupa ve madalyalar Tabur Komutanı Albay Durmuş Kıran ile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Erkan Özgür tarafından verildi. Üçüncü olan Kaymakamlık takımına Kupa ve Madalyalar Kulp İlçe Emniyet Amiri Selim Toptan ile Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Baykuş tarafından verildi. Turnuvada görev yapan hakemlere Kurum amirleri tarafından plaket takdim edildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!