Facebook
Twitter
Toprak Pastanesi, Kulp’ta ikinci şubesini açtı

Kulp ilçesinde, 22 yıl önce Merkez yeni mahallesi lise caddesinde açıldıktan sonra pastaneciliğe yeni bir anlayış ve tatlar kazandıran Toprak Pastanesi’nin, Turgut Özal Mahalle Diyarbakır Caddesi’ndeki yeni şubesi, birbirinden farklı lezzetleriyle ilçe halkının hizmetine sunuldu.

Toprak Pastanesi’nin yeni hizmete açtığı Turgut Özal Mahallesi Diyarbakır caddesindeki şubesinde, ilk şubesinden farklı olarak yeni tatlar, Yaş pastalar ve tatlının her çeşidinin yanı sıra kahvaltı hizmeti de verilecek.  

 Kulp ilçesinde 22 senedir farklı bir hizmet anlayışı ile müşterine hizmet ettiklerini ifade eden Burhan Toprak, “Burası bizim ikinci şubemiz. Diğer şubemiz hem imalat hem de satış yeri olarak devam ediyor. Bu şubemizde kapsamımızı biraz daha genişlettik, yeni ürünler ekledik. Ayrıca kahvaltı da veriyoruz. Müşterilerimiz bu şubemizde daha uzun vakit geçiriyorlar. Tüm ürünlerimizi kendi imalathanemizde üreterek halkımızın beğenisine sunuyoruz. Sipariş üzerine de istediğiniz boyutta ve türde pasta üretimimiz mevcuttur. Nişan pastası, Düğün pastası, İkramlık kurabiye çeşitleri, Yaş pasta çeşitleri, Baklava çeşitleri gibi 30'dan fazla farklı ürün çeşidiyle hizmete sunduğumuz bu ikinci şubemizde Tüm halkımızı yeni iş yerimizde yeni tatlar tatmak üzere bekliyoruz.” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!