Facebook
Twitter
Kulp’ta düğün ve toplantı salonuna görkemli açılış...

 

Kulp’lu  İşadamı Hakkı Zengin’in  sahibi olduğu Kulp İlçesi Turgut Özal mahallesi Kulp –Diyarbakır yolu üzerinde bulunan bin  kişilik  Nirvana  Düğün ve Toplantı Salonunda, gelin odası, mescit, geniş mutfak, profesyonel ışık ve ses düzeneğinin yanı sıra salon misafirlerine ferah bir ortam sağlarken göz kamaştırıcı dekorasyonu ile dikkat çekti.

Ak Parti  Kulp  ilçe Başkanı Abdulselam Toprak açılışta yaptığı  kısa  bir  konuşmada  İlçemizde açılan her kuruluş bize gelecek adına ümit vermektedir. Bütün bunlar bizim zenginliğimizdir. Kulp’lu Hakkı Zengin'in İlçemize kazandırdığı düğün salonunun hayırlı olmasını diliyorum. diyerek konuştu.

Misafirleriyle  tek tek ilgilenen Hakkı Zengin ,Gerek İlçe  insanlarımızın  gerekse onların mutlu günlerinde ağırlayacağı konuklarının en güzel, temiz, sıcak ve güvenli bir ortamda bir araya gelmesi, her türlü organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirmeleri için Nirvana  Düğün ve Toplantı Salonu’nu Kulp’a kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

İlçe nüfusunun artışı  ile  birlikte  ilçede  mevcut bulunan düğün salonların yetersiz olması sebebiyle  böyle bir tesisi açtıklarını söyledi.Zengin,” Kulp ilçemize  böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Örnek bir tesisi İlçeme  kazandırmak için masraftan kaçınmadık.Konferans, düğün ,Nişan ,Sünnet ve diğer etkinliklerin de yapılabileceği tesisimizde 1300 kişilik salonumuzla  ilçemizde büyük organizasyonların yapılabileceği tek adres konumundayız.  Bu mutlu günümüzde tüm konuklarıma katılımlarından ötürü teşekkür ederim."  dedi.

Düğün, Nişan ,Kına  ve  toplantılara   ev sahipliği yapacak olan salonun açılışına Ak Parti Kulp ilçe Başkanı Abdulselam Toprak ,  Ak  Parti Silvan  ilçe Başkanı Nedim Kılıçarsalan ,ilçenin Kanaat Önderlerinden  Hamit Şimşek ve çok sayıda Kulp  ilçesinin kanaat önderleri ile misafirler katıldı. Kurdele kesiminin ardından  Düğün salonunda okunan mevlit ve duaların ardında misafirlere  verilen öğle yemeğiyle  program sona erdi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!