Facebook
Twitter
Öz Eren Köşem pastanesinin Ramazan mesaisi devam ediyor

     İlçe içi ve ilçe dışından sipariş alan Öz Eren Köşem pastanesinin tatlı imalathanesi , Ramazan ayı nedeniyle gece gündüz çalışarak siparişleri yetiştirmeye çalışıyor.

            Kulp’ta 33 yılı aşkındır tatlı sektöründe öncü olan Öz Eren Köşem Pastanesi, Ramazan ayında vatandaşların taleplerini karşılamak için çaba sarf  etmektedir. Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan tatlıcılar hizmetlerine kesintisiz devam ederken, Evde kalan vatandaşların taleplerini paket servisi ile evlerine ulaştıran Öz Eren Köşem Pastanesi, vatandaşların evde kalmaları için de ellerinden gelen bütün gayreti gösteriyor.

    Kulp  ilçe  merkezinin her köşesindeki evlere servis yaptıklarını belirten Öz Eren Köşem Pastanesi işletmecisi Ahmet Eren , pastanelerinden her çeşit tatlıyı çıkarmaya devam ettiklerini belirterek, “. Pandemiden dolayı daha önce akşam 21.00’dan sonra paket servisimiz vardı, Ramazandan dolayı geç saatlere kadar paket servisimiz devam ediyor.  İşletmemizde çıkardığımız çok çeşitleri tatlılarımız bulunmaktadır. Bununla birlikte Ramazan sofralarımızı zenginleştirip şenlendirmek amacıyla biz bu çok çeşitli  tatlılarımızla yetinmeyip müşterilerimize nasıl  daha  iyi hizmet edebiliriz düşüncesiyle yola çıktık. 33 yıllık iş tecrübemize de dayanarak daha hafif ve değişik bir tatlı yapmaya karar verdik. Sonuçta  Sabiha adındaki çeşidimizi çıkartmayı başardık , Sabiha Tatlımızın herkesin damak tadına  uygun geldiği  için büyük bir  ilgi gördü ve kısa sürede  kendini kanıtladı. Buda  bizi  mutlu etti. İşletmemizde her türlü hijyen kuralına uyarak vatandaşlarımıza hizmet etmekteyiz” diye konuştu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!