<
     


KULP’TA DİSKİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Kulp Şube Müdürlüğü (DİSKİ) tarafından, ilçedeki açık kanalizasyonların kapatılması ve arızalı su şebekeleri için çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.
Bu Haber 2015-02-10 12:50:06 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

DİSKİ ,Kulp  ilçesinde  bir yıldır  devam eden çalışmalarda açıkta olan kanalizasyonların kapatılması ve   arızalı su şebekelerinin onarılması için aralıksız çalışmalarına devam edilmektedir.
  Su ve Kanalizasyon İdaresi Kulp Şube Müdürlüğü yetkilileri  "Kulp’ta  kanalizasyon sorunlarını gidermek, açıkta olan tüm kanalizasyon bölgelerini kapatmak için aralıksız çalışmaktayız, Kulp İlçesinde  su ile ilgili ne kadar sorun varsa hepsini  çözme noktasındayız  ve arızaları gidermek  için  her daim vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. temel amacımız vatandaşlarımızın refah ve sağlıklı bir yaşam sürmeleridir,  en çok bize kulp ilçe merkezinde bulunan mahallerde su şebekesi arızaları gelmekte, tabii ki bu su şebekesi çok eski olduğu için sürekli arızalar vermekte bizde elimizde geldiğince onarmaya çalışarak  vatandaşların sorunlarına çözüm üretiyoruz " dedi.

 

 

 

Bu haber 2107 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER