<
     


Kaymakam Gözlet, devam eden çalışmaları yerinde inceledi

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, ilçe merkezinde yapımı devam eden Arıtma Tesisi,Betonarme yol ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceleyerek teknik personellerden bilgi aldı.
Bu Haber 2020-11-26 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

 

İlçe merkezinde yapımı devam eden Arıtma Tesisi,Betonarme yol ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Gözlet “Diski Genel Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Arıtma Tesis çalışmalarımız bitmek üzere olup, kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Arıtma Tesisinin bitimiyle daha temiz bir su ve yağış dönemlerinde suda oluşan bulanıklık tamamıyla sona erecektir.Merkez Eski Mahallesinde başlatmış olduğumuz betonarme yol ile Turgut Özal mahallesinde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.Mevsim şartları imkan verdikçe ilçe merkezimizde yol çalışmalarını sürdüreceğiz” dedi.
Kaymakam Gözlet ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip öneri ve taleplerini dinledi.Çocuk ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Kaymakam Gözlet kendileriyle sohbet edip çeşitli hediyeler takdim etti.

 

 

 

Bu haber 12538 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER