<
     


Kaymakam Gözlet, merkez eski mahallesini ziyaret edip incelemelerde bulundu

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet Merkez Eski mahallesini ziyaret edip incelemelerde bulundu.
Bu Haber 2020-11-12 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

 

Merkez Eski Mahalle Muhtarı ile mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini yerinde görebilmek için mahalle ziyaretini gerçekleştirdiğini dile getiren Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, “ Merkez Eski Mahallesinde bulunan cadde ve sokaklara ait yollarda altyapı çalışmaları nedeniyle oluşan deforme ve bozuklukları ortadan kaldırmak ve kalıcı bir çözüme kavuşturmak için yol yapım programına aldık.Yerinde incelemelerde bulunduğumuz Merkez Eski Mahallesine ait yollarda mevsimsel şartların elverişliliğine göre yol yapım çalışmalarımıza başlayacağız. Bu çalışmalar kapsamında ana caddelerde betonarme,sokaklarda ise kilitli parke döşeme çalışmalarını gerçekleştireceğiz.Mahallede geçen yağmur suyu kanallarının iyileştirmesi için gerçekleştireceğiz” dedi.
Merkez Eski Mahallede incelemelerde bulunan Kaymakam GÖZLET, mahalle sakinleriyle sohbet edip öneri ve taleplerini dinledi.Ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri Kaymakam Gözlet’e teşekkür etti.
Kaymakam Gözlet’e Merkez Eski Mahalle Muhtarı M.Ersin Bakay,Fen İşleri Müdürü M.Ali Teğin ve İmar Müdürü Şahban Tel eşlik etti.

 

 

 

Bu haber 9833 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER