Telefon
WhatsApp
Kaymakam Gözlet, merkez eski mahallesini ziyaret edip incelemelerde bulundu
Öz Eren Köşem pastanesi

 

Merkez Eski Mahalle Muhtarı ile mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini yerinde görebilmek için mahalle ziyaretini gerçekleştirdiğini dile getiren Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, “ Merkez Eski Mahallesinde bulunan cadde ve sokaklara ait yollarda altyapı çalışmaları nedeniyle oluşan deforme ve bozuklukları ortadan kaldırmak ve kalıcı bir çözüme kavuşturmak için yol yapım programına aldık.Yerinde incelemelerde bulunduğumuz Merkez Eski Mahallesine ait yollarda mevsimsel şartların elverişliliğine göre yol yapım çalışmalarımıza başlayacağız. Bu çalışmalar kapsamında ana caddelerde betonarme,sokaklarda ise kilitli parke döşeme çalışmalarını gerçekleştireceğiz.Mahallede geçen yağmur suyu kanallarının iyileştirmesi için gerçekleştireceğiz” dedi.
Merkez Eski Mahallede incelemelerde bulunan Kaymakam GÖZLET, mahalle sakinleriyle sohbet edip öneri ve taleplerini dinledi.Ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri Kaymakam Gözlet’e teşekkür etti.
Kaymakam Gözlet’e Merkez Eski Mahalle Muhtarı M.Ersin Bakay,Fen İşleri Müdürü M.Ali Teğin ve İmar Müdürü Şahban Tel eşlik etti.

Zergus

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!