<
     


Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu Kulp’u ziyaret etti

Kulp İlçesini ziyaret eden Diyarbakır Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet tarafından karşılandı.Vali Yardımcısı Cıdıroğlu’na Diyarbakır İl Nüfus ve Vatandaşlık müdürü Semanur Boran Başgül,Kamu Hastaneler Birliği Başkanı Abidin Tüzün ve Tarım İl Müdür vekili Vedat Güler eşlik etti.
Bu Haber 2020-10-12 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

 

Kulp ilçe ziyaretinde ilkin Kulp Belediyesini ziyaret eden Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu, burada Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile görüşüp Kulp ilçesinde yapılan ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.Daha sonra Kulp Kaymakamlık binasına geçen Vali Yardımcısı Cıdıroğlu İlçe Nüfus ve İlçe Tarım Müdürlüklerini ziyaret edip yapılan çalışmalarla ilgili kurum müdürlerinden bilgi aldı.
Diyarbakır Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu,Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile beraberindekiler Ağaçlı mahallesinde bulunan İpek İplik Üretim Fabrikasını ziyaret ederek, İpekböcekçiliği ve ipek iplik üretim aşamaları ile ilgili bilgi aldı. Vali Yardımcısı Cıdırooğlu Fabrika çalışanları ile sohbet edip öneri ve taleplerini dinledikten sonra ilçeden ayrıldı.

 

 

 

Bu haber 11265 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER