<
     


LGS Sınavında Başarılı Olan Öğrenciler, Kaymakam Gözlet tarafından ödüllendirdi.

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan 2020 Liselere Geçiş Sistemi (LGS ) sınavında aldıkları yüksek puanlarla başarılı olan öğrenciler, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet tarafından ödüllendirildi.
Bu Haber 2020-10-02 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

 

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet , Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezinde LGS sınavında yüksek puanlar alarak çeşitli Anadolu ve Fen Liseleri okullarına yerleşen öğrencilerle bir araya gelerek kendileriyle sohbet etti. Kaymakam Gözlet “LGS sınavında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen ailelere ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. Bu başarınız bizleri de gururlandırdı. Bundan sonraki süreçte de sizlere destek vermeye devam edeceğiz. Eğitim hayatınız boyunca başarılı olup çok güzel konumlara gelmenizi diliyorum” dedi.
Kaymakam Gözlet, başarılı öğrencileri tek tek kutlayıp kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.
Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek, Okul Müdürleri ve Öğrencilerin katıldığı ödül töreni çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

 

 

 

Bu haber 11799 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER