<
     


Kulp İlçesinde 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlit Okundu

Kulp İlçesinde, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, şehitlerin ruhuna Mevlid-i şerif okunarak dualar edildi. Mevlid-i şerif programına Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet,Daire amirleri,Şehit ve Gazi aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Bu Haber 2020-07-15 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Kulp ilçesinde, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma programı kapsamında Kulp Merkez Camii’nde İkindi namazı sonrası şehitlerin ruhuna Mevlid-i Şerif okunarak dualar edildi.Cami çıkışında vatandaşlara Kulp Belediyesi Personellerince ikramda bulunuldu.
8 Nisan 2020 tarihinde Kulp ilçesine bağlı Güleç Mahallesi kırsalında bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca yapılan hain saldırı sonucu şehit edilen 5 sivil vatandaşın kabirleri ziyaret eden Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet ile beraberindekiler şehitler için dua etti.Daha sonra Kaymakam Gözlet ile beraberindekiler şehit ailelerini ziyaret ederek,kendileriyle sohbet edip öneri ve taleplerini dinledi.
 

 

 

 

Bu haber 9350 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER