<
     


Öz Eren Köşem Pastanesi:Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

Kulp ilçesinin her köşesinde ilgilileri tarafından bilinen ve takip edilen, ilçe merkezinde sayılı işyerleri arasında olmanın yanı sıra 29 yıllık ismi ile marka haline gelmiş olan Öz Eren Köşem Pastanesi Korona virüsü (Kovid-19) tedbirleri kapsamında tüm tedbir ve önlemlerini alarak bu Ramazan Bayramında da Müşterilerine hizmet etmenin mutluluğu yaşadı.
Bu Haber 2020-05-29 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Türkiye genelinde Korona virüsü (Kovid-19) salgının yayılması sonucu Öz Eren Köşem Pastanesi de salgınla ilgili tüm tedbir ve önlemlerini alarak hijyenik ortamda kendi mekanına has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanesinde çıkartığı lezzetli tatlılarını Ramazan Bayramı boyunca Kulp’lu vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle Pasurunsesi gazetesi aracılığıyla teşekkür etti.
Öz Eren Köşem Pastanesi sahiplerinden Ahmet Eren ,” Öncelikle her bayramda olduğu gibi bu bayramda da Kulp’lu hemşerilerimiz bizi yalnız bırakmadı ve bizleri tercih ederek yoğun ilgi gösterdikleri için teşekkür ederim. Biz yılların tecrübesiyle bu günlere geldik, biz sözde değil özde ve icraatlarımızla kendimizde söz ettirmeyi başaran işletmeyiz, Korona virüsü salgınına rağmen bu bayramda da yine gelenek bozulmadı, İlçe merkezi yanı sıra ilçe dışında da Bayram tatlılarımız müşterilerimize ulaştı Buda Maddiden daha çok Manevi olarak bize büyük bir güç kazandırdı. İşte bu sebeple bizi tercih ederek Siz değerli müşterilerimiz tarafından karşılaştığımız bu yoğun ilgiden dolayı oldukça memnunuz. Sunduğumuz çok çeşitli tatlı kalitesinden ödün vermeyerek tercihinize layık olmaya çalışıyoruz. Ramazan Bayramı nedeniyle Öz Eren Köşem Pastanesini tercih etmekte gösterilen bu büyük ilgiye çalışma arkadaşlarım adına en içten duygularımla teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede bu salgın hem Ülkemizde hem de tüm dünya da biter ve kısa süre içerisinde eskisi gibi kalabalık cadde ve mekanlarımızı dolduracak gününe kavuşuruz.”dedi

https://www.ozerenkosempastanesi.com/index.html

 

 

 

Bu haber 10572 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER