<
     


Kulp'ta korona virüs ve kısıtlamaya rağmen tatlıcılarda bayram yoğunluğu başladı

Korona virüs salgını ve 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Ramazan Bayramı öncesi Kulp ilçesi merkez yeni mahallesi lise caddesi üzerinde faaliyet yürüten Öz Eren Köşem pastanesi Usta işletmecisi Ahmet Eren, korona virüs tedbirlerini alarak 2 vardiyalı çalışma ile siparişleri yetiştirmeye çalışıyor.
Bu Haber 2020-05-21 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Ramazan Bayramına az bir süre kala Kulp'ta tatlı imalathanelerine korona virüs salgınına ve 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen talep arttı. Öz Eren Köşem pastanesi Usta işletmecisi Ahmet Eren, tatlı çeşitlerinin siparişlerini yetiştirmek için korona virüs tedbirlerini alarak 2 vardiyalı çalışma sistemine geçip siparişleri yetiştirmeye çalışıyor.

Yaşanan yoğunlukla ilgili açıklama yapan Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren, virüs sebebiyle tedbirleri aldıklarını, her hafta imalathanelerinin dezenfekte edildiğini söyledi. Elemanlarının maske ve eldiven kullanarak tedbirlerini aldıklarını aktaran Eren, “Bayram içinde yoğunluğumuz devam ediyor. Siparişlere yetişmeye çalışıyoruz. Bayramdan gelebilecek olan siparişlere yetişebilmek adına. Çok sayıda Baklava çeşitlerimiz var. Siparişlere yetişebilmek için 2 vardiya şeklinde çalışıyoruz. Tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız" dedi.

 

 

 

Bu haber 9029 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER