<
     


Kulp Vefa sosyal destek grubundan annelere “Anneler Günü ” sürprizi

Anneler Günü münasebetiyle, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet’in talimatları doğrultusunda Kulp Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından ilçede yaşayan çok sayıda anneleri ziyaret edilerek kendilerine hediye paketi ve karanfil takdim edildi.
Bu Haber 2020-05-10 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Kulp ilçesinde anneler günü münasebetiyle, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet’in talimatları doğrultusunda Vefa Sosyal Destek Grubu tarafında ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yaşayan başta şehit-gazi anneleri ile eşleri olmak üzere çok sayıda anneleri ziyaret edilip ,kendilerine hediye paketi ve karanfil takdim edildi. Vefa Sosyal Destek Grubu personelleri ziyaret ettikleri annelerin Anneler gününü kutlayarak , Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet’in “Tüm ömrünü şefkat,sevgi ve fedakarlıkla çocuklarına adayan , aile birliğimizin, kültürümüzün, toplumumuzun temeli, bizi biz yapan öğretmen, sevgi ve fedakarlığın timsali olan tüm annelerimizin Anneler Gününü Kutluyor, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum” mesajını kendilerine iletti.
Büyük sevinç yaşayan anneler, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet ile ekiplere dua ederek teşekkürlerini ifade etti.

 

 

 

Bu haber 4887 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER