<
     


Kulp'ta 23 Nisan için çocuklara bayrak ve balon dağıtıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Kulp İlçesinde İlçe Emniyet Amirliğine bağlı polis memurlarınca çocuklara Türk Bayrağı ve balon dağıtıldı.
Bu Haber 2020-04-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Korona virüsü salgını sebebiyle bu yıl dışarıda kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yılında,Vefa Sosyal Destek Grubu, Kulp İlçe Emniyet Amirliği ve Kulp Belediyesine ait araçlarla tüm mahalle,cadde ve sokaklarda gün boyunca araçlarda çalınan 23 Nisan şarkıları eşliğinde çocuklara Türk Bayrağı ve balonlar hediye edildi.Araçlarda çalınan şarkılara eşlik eden çocuklar Türk Bayraklarını sallayarak büyük sevinç yaşadı.Salgından dolayı dışarıda kutlanamayan 23 Nisan programları nedeni ile çocukların içlerindeki burukluk araçlarda çalınan şarkılar ile polislerce Türk Bayrakları ve balonların dağıtılması yerini sevince bıraktı.
Korona Virüsü salgını nedeni ile sokağa çıkılmayan bu süreçte , birçok aile balkonlarını ve evlerini 23 Nisan temalı süslerle ve Türk bayraklarıyla donatarak Bayramı akşam tüm Türkiye'de olduğu gibi Kulp İlçesinde de saat 21:00'de kutlayacak.

 

 

 

Bu haber 11563 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER