<
     


Kulp'ta 23 Nisan çelenk sunma töreni yapıldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100.yılında Kulp ilçesinde sade bir program düzenlendi.
Bu Haber 2020-04-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyularak Kulp Hükümet konağı bahçesinde düzenlenen çelenk sunma törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program sona erdi.
Öte yandan Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya 23 Nisan ile ilgili bir mesaj yayımlayarak çocukların bayramını kutladı. Kaya mesajında "Bağımsız Türkiye'min bağımsız ve hür çocukları gününüz kutlu geleceğiniz umutlu olsun. Ülkemiz genelinde yaşadığımız sıkıntılar gününüzü kutlamaya engel olmasın. Bilmelisiniz ki gelecek sizlere zorlukların arkasından güzellikler getirecek. Atalarımız da yokluk ve güçlük içerisinde istiklal mücadelesi vermiş ardından bu güzel çocuk bayramını atamız siz çocuklara armağan etmiştir.Geleceğimizin teminatı olan siz çocukların ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızın 100. Yılını kutlar. Sağlıklı günler dilerim." dedi

 

 

 

Bu haber 7915 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER