<
     


Kulp’ta ki ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ gönülleri ısıtıyor

Kovid-19 önlemleri kapsamında, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarının sınırlandırılması üzerine Diyarbakır’ın Kulp İlçesinde oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Gurubu”, Kulp ilçesinin dört bir yanında "evde kal" çağrısına uyanların yardımına koşuyor.
Bu Haber 2020-03-27 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Kulp İlçesinde oluşturulan “ Vefa Sosyal Destek Grubu” ilçede yaşayan 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı olan 300 vatandaşa günde iki öğün sıcak yemek (4 çeşit) dağıtımına başladı.
Kulp ilçesinde yaşayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların temel ihtiyaçlarını temin edip evlerine bırakan “ Vefa Sosyal Destek Grubu” , 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların evlerine 2 öğün sıcak yemek dağıtımına başladı. “ Vefa Sosyal Destek Grubu” yetkilileri , Hijyen bir ortamda hazırlanan yemekler,Kulp ilçesinde yaşayan 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı olan 300 vatandaşın evlerine iki öğün sıcak yemek(4 Çeşit) dağıtımı görevli personellerce yapıldığı,Korona virüsle mücadele süresince bu hizmetin devam edeceği ifade edildi.
Sıcak yemek ve temel ihtiyaçları temin edilip evlerine bırakılan vatandaşlar, bu zorlu günlerde verilen hizmetlerden memnun kaldıklarını ifade ederek teşekkür ettiklerini dile getirdi.

 

 

 

Bu haber 9898 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER