<
     


Kulp'ta, Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Kulp Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle, Yükseköğretim Kurumları sınavı (YKS) ve Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrencilere yapılan deneme sınavları serisinin ikinci sınavında başarılı olan öğrenciler kitapla ödüllendirildi.
Bu Haber 2020-01-09 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezinde deneme sınavında başarılı olan öğrencilerle bir araya gelen Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet kendileriyle sohbet edip öneri ve taleplerini dinledi.Kaymakam Gözlet “Yapılan deneme sınavında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri kutluyorum.Sizlerin başarı çıtalarını yükseltmek için neler yapabiliriz diye yapılan deneme sınav ve sonuçlarını tüm ayrıntılarıyla takip ediyorum. İlçemizde açmış olduğumuz ücretsiz kurslar,temin ettiğimiz kaynaklar,zenginleştirilmiş kütüphanelerimiz,öğretmenlerimiz eşliğinde ders çalışıp soru çözümlemelerinizi yapabileceğiniz etüt sınıflarımız başarıya ulaşma noktasında faydalanabileceğiniz alanlardır. Sevgili gençler ;sizlerden istediğimiz tek şey azimli bir çalışma ortaya koymanızdır. Diğer maddi ve manevi konularda her türlü imkanı biz sağlıyoruz,sağlamaya da devam edeceğiz.Sizlere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet,İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya,Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Mehmet Şimşek,İlçe Halk Eğitim Müdürü Şemsettin Pehlivanoğulları,Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezi Müdürü Salih Donat, deneme sınavında başarılı olan öğrencilere kitap takdim edip başarılar diledi.
 

 

 

 

Bu haber 8437 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER