<
     
» Otel [1]
ANDOK SAC TAVA
Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 2.Sokak No:3/2 Şirinevler / - İstanbul
Tel : 0212 551 49 34  Gsm : 0539 345 5176
Firma Hakkında
 
 
ANDOK SAC TAVA

Reşat DENGİZ

Telefonlar :0212 551 49 34
 
                02125524175
 
                M:0539 345 5176
 
                M:0535 557 59 26
               
Email : resatdengiz@hotmail.com
 
info@andokkebap.com
 
Web:www.andokkebap.com
 
HİZMET KALİTEMİZ
 
Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek bizim için önemlidir. Hızlı servis, temizlik ve sağlıklı ürünler. Telefonla işyerinize, evinize sipariş vererek veya salonumuza gelerek bu hizmeti sizde fark edebilirsiniz. Aşağıdaki telefonlardan sipariş verebilirsiniz.
 
ANDOK KEBAP
 
Andok Kebap 2001 yılında hizmete başlamıştır. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kalite ve lezzetli ürünler üretmeye çaba gösterdik.
Verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz yemek çeşitleriyle beğeniler ve övgüler topladık. Bu süre içinde tecrübelerimizi ve kalitemizi daha ilerilere taşımayı hedefledik.  Sunduğumuz zengin yemek çeşitleri ve müşteriye verdiğimiz hizmet kalitesine ilave olarak temizlik ve hijyen bizim için önemlidir.
Ürünlerimiz Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarından oluşmaktadır. Özellikle Güneydoğu Bölgesi’nin geleneksel ve yöresel yemek çeşitlerine hitap etmektedir.

Bahçemizde aileniz veya arkadaşlarınızla huzurlu bir şekilde yemek yiyebilirsiniz. Güler yüzlü karşılama anlayışımıza şahit olabilirsiniz.
Toplu yemeklerde 120 kişilik yerimiz mevcuttur. Düğün, sünnet, nişan veya iş toplantılarına toplu yemek temin edilebilir.
 
Andok İsmi Nereden Gelmektedir ?
Andok ismi Diyarbakır İline bağlı Kulp ilçesinde bir dağ ismidir.  Andok Dağı ; 2 bin 700 metrelik rakımı ve çeşitli yüzeylerinden tırmanış olanakları veren Andok Dağı Ülkenin çeşitli dağcılık kulüpleri ve doğa derneklerince tercih edilen bir dağdır.

Sloganımız “Doğadan Bize Bizden Size Bir Lezzet Klasiği”


ANDOK KEBAP

Reşat DENGİZ
Foto Galeri
Firma Video
Bu Firmaya 6902 Defa Bakıldı.
PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER