<
     
» Otel [1]
ÖZEL CIVAN PASUR SÜRÜCÜ KURSU
Adres: Turgut Özal mah. Turgut Özal bulvarı canay 4 sitesi A Blok kat 1 No:3-4 Kulp /Diyarbakır - Aksaray
Tel : 04128312201  Gsm : 05336545234
Firma Hakkında
ÖZEL CIVAN PASUR SÜRÜCÜ KURSU
 
VİZYONUMUZ
İlçemizde  bir eksikliğin olduğunu fark ettik ve vatandaşlarımızın çok büyük sıkıntılar içerisinde ilçe dışında ehliyet almaları  bizleri derinde özüyordu , bu duruma sesiz kalmadık , ilçe halkımızın daha  rahat ve kolay bir şekilde ehliyet  alma  imkanlarını sağladık,buda bize gurur verici,kursumuzda  bir müdür , bir Trafik dersi, bir Araç Teknik dersi, bir ilkyardım dersi , iki direksiyon usta öğretici  olmak üzere toplam 8 eğitici öğretmen bulunmakta

Özel Cıvan Pasur Sürücü Kursu 28 Şubat 2015 tarihinde açıldı. Kurum Müdürü Sadet Teğin ,Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni Faris Yıldırım , Motor ve Araç Tekniği Öğretmenimiz Hanifi Yılmaz, İlk Yardım Öğretmenimiz Sevim Kahramaner , Direksiyon usta  öreticilerimiz Salih Tantekin,Zahit Yılmaz, İbrahim Bağra  ve Şahin çelik’tir
2015 yılında yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.
 
 Özel Cıvan Pasur Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda B (otomobil)  ve E(otobüs) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.  Kursumuzda Genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalamak ve kursumuz Adaylarına en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.
 
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. Özel Civan Pasur Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.
 Ayrıca trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.
 
İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.
 
Kayıt için gerekli evraklar
-8 Adet Fotoğraf
-Öğrenim Belgesi(Diploma)
-4 Adet Kimlik Fotokopisi
-Sabıka Kaydı
-Kan Grubu Kartı
-Sağlık Raporu
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Foto Galeri
Firma Video
Bu Firmaya 30286 Defa Bakıldı.
PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER