<
     


Kulp Kaymakamlığı'na Mustafa Gözlet atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle kaymakam, vali, müdür ve müfettiş atamaları yapıldı. Kayyımlar daha üst görevlere getirildi.
Bu Haber 2019-08-08 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Kararname kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki tüm ilçelere kaymakam ataması yapıldı. Resmi Gazete’de yayımlanan atamalara göre, İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görevli 10 mülki idare amirinin yerleri değiştirildi, 13 kaymakam ve 4 vali yardımcısı bakanlık merkezinde değişik görevlere getirildi. Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatında görevli 29 mülki idare amiri ise mülkiye müfettişliğine atandı.
Bu kapsamda, Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu , Artvin ili Arhavi ilçesi Kaymakamlığı'na atanırken ,Kulp Kaymakamlığı’na,Uşak ili Sivaslı ilçesi Kaymakamı Mustafa Gözlet atandı.
Mustafa Gözlet
26/02/1986 tarihinde Denizli'nin Güney İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli'de tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü 2008 yılında tamamladıktan sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde stajyer kontrolör olarak görev yaptı. 22/11/2010 tarihinde 99. Dönem Muğla Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.
Sırasıyla Mersin'in Çamlıyayla, Isparta'nın Yenişarbademli ve Adana'nın Pozantı İlçelerinde Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. İngiltere'de yurtdışı stajını tamamlayan Gözlet, bu bir yıllık süre içerisinde Essex Üniversitesinde Politika alanında yüksek lisans yaptı. 99. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarılı olarak tamamlayan Gözlet, Yeşilhisar , Dikmen ve Sivaslı Kaymakamlıklarının ardından 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kulp ilçe Kaymakamlığı'na atandı. Gözlet , evli olup 2 çocuk sahibidir.

 

 

 

Bu haber 10121 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER