<
     


Kulp Belediyesi,İlçe Merkezinde 30 Bin M² kilitli parke döşeme çalışmalarını tamamladı.

Kulp Belediyesi ilçe merkezinde başlatmış olduğu 30 bin M² kilitli parke taşı döşeme işini tamamladı.
Bu Haber 2019-07-22 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Belediyesince 999.126,00TL’ye ihale edilen 30 bin M² kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı.Çalışmalar kapsamında Merkez Eski ve Turgut Özal mahallelerine bağlı sokaklar ait yollara kilitli parke taşları döşenerek yapıldı.
Kulp Belediye Başkanı Mehmet Fatih Taş Çalışmalarla ilgili verdi. Taş, “Turgut Özal ve Merkez Eski mahallelerinde devam eden kilitli parke taş döşeme çalışmalarını tamamladık.İlçe Merkezimizde Kilitli Parke Taşı döşenmesi gereken sokaklarımız için yakın zamanda çalışmalara başlayacağız. Vatandaşlarımızın yaşamış oldukları yol sıkıntılarını biliyoruz.Bu sıkıntıları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için, 2019 programı kapsamında Kulp ilçe merkezinde yapılmayan tek sokak bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Kilitli parke döşeme çalışmaları yapılan Cadde ve sokaklarda ikamet eden vatandaşlar,Kulp belediyesinin tamamladığı bu çalışmalarla toz ve çamurdan kurtulduklarını,sağlıklı ulaşıma kavuştuklarını dile getirerek teşekkürlerini ifade etti. 

 

 

 

Bu haber 6260 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER