<
     


Kulp Barış ortaokulu, Türkiye yarı finallerinde elendi

Kulp Barış ortaokulu, Türkiye yarı finallerinde elendi Barış Ortaokulu Yıldız Ekrkeler Futbol Takımı , Beden Eğitimi Öğretmeni Recep Baş yönetiminde Türkiye Yarı Final karşılaşmaları için Sivas iline gitti. Sırasıyla Siirt, Van ve Trabzonspor takımlarıyla karşılaşmalarında 2 mağlubiyet, 1 galibiyet ile finale çıkma başarısını göstermeyerek elendi..
Bu Haber 2019-05-29 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Karşılaşmalar süresince Sivas ilinin tarihi ve kültürel güzelliklerini görme amacıyla öğrenciler gezi de yaptılar. Gezi boyunca Çifte Minareli Medrese, Dört Eylül Milli Mücadele Müzesi, Şifaiye Medresesi, Sivas Ulu Camii, Burcuiye Medresesi ve Sivas Cumhuriyet Meydanı ziyaret ettiler. Ayrıca lunapark ve havuzda da vakit geçiren öğrencileri için unutulmaz bir anı olarak zihinlerinde yer aldı.

Okul Müdürü Mehmet Adıyaman " İlimizi , ilçemizi temsil etmenin gururunu yaşadık. Yenildiğimiz takımlar sporda başarılı olan illerin takımıdır. Sporda başarı elde etmek için çocuklarımıza daha iyi imkanlar yaratmamız lazım. Okul olarak sağlıklı , yetenekli , ufku açık , akademik yönden başarılı ve iyi insanlar olarak öğrencilerimizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Okulumuzda spor kültürünün yaygınlaşması açısından bu başarıyı bir basamak olarak görüyoruz. Okulumuza desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Fatih Dülgeroğlu'na , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Fatih Kaya'ya ve Kulp Belediyesi'ne teşekkür ederim."
Barış Ortaokulu Yıldız Ekrkeler Futbol Takımı her ne kadar gruptan çıkamamış olsalar da gönüllerimizin şampiyonu olarak kalmaya devam edeceklerdir."

Barış Ortaokulu Yıldız Ekrkeler Futbol Takımı dün akşam bu başarısını iftar yemeğinde bir araya gelerek kutladı.

 

 

 

Bu haber 5596 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER