<
     


İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, Köy Okulları Ziyareti Devam Ediyor

Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Haci Arslan ile birlikte köy ilkokulları ziyaretleri kapsamında Karaağaç İlkokulu, Zeyrek ve Ağaçlı İlk ve ortaokullarını ziyaret etti.
Bu Haber 2019-03-12 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Ziyaretleri sırasında idareciler ve öğretmenler ile görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, okul yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak okulda incelemelerde bulundu. Öğrencilere firmalar tarafından verilen yemekleri, yüklenici firma tarafından dağıtılan yemeklerin standartlara uygun olarak yapılıp yapılmadığını denetledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, birinci sınıf öğrencileriyle okuma çalışması yaptıktan sonra öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgiler edindi. Öğrencilerle sohbet gerçekleştirdikten sonra Kaya, okulun öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelerek görüş, fikir ve önerilerini dinledi. Ziyaret sonunda okul yönetimine ve öğretmenlere gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

 

 

 

Bu haber 7212 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER