İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Kulp ilçesini ziyaret etti

İlçede ilk ziyaretini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapan Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan'ı İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya ve yöneticiler tarafından karşılandı.
Bu Haber 2019-03-02 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

İlçedeki ikinci ziyaretlerini Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezine yapan İl Milli Eğitim Müdürüne, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Haci Arslan ve Orhan Eşer ve Öğretmenevi Müdürü Mehmet Cengiz eşlik etti.

Kulp İlçesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde Okul Müdürleriyle ile biraraya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, öğertemenlere eğitim öğretimin daha sağlıklı ve güzel bir ortamda ilerlemesi için gerekli tedbirleri almaları hususunu hatırlattı. Ardından öğrencilerin güvenliği için gerekli önlemlerin alınmasını hatırlatırken ,öğretmenlerin daha samimi bir ortamda çalışmalarının sağlanması ile ilgili istişarede bulundu.

Aslan,Okulların mevcut durumları üzerinden, ihtiyaçları hakkında gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
Daha sonra Barış İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan,öğrencilerle sıcak bir ortamda muhabbet ettikten sonra, öğretmenler odasında öğretmenleri ziyaret edip mutlu öğretmen, mutlu öğrenci eşittir kaliteli amacına uygun eğitim sloganıyla muhabbet ortamında söyleşi yaptı.
Son olarak İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçip Kulp ilçe genelinde eğitim durumu hakkında bilgi aldıktan sonra ilçede ayrıldı.

Bu haber 9880 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER