Kulplu Firmalar tek çatı altında birleşti

Kulp - Diyarbakır arası hizmet veren seyahat firmaları 01 Mart 2019 tarihinden itibaren tek çatı altında faaliyet göstereceklerdir. Uzun zamandan beri bu altyapıyı oluşturan firmalar gerekli yasal hazırlıkları da tamamladıktan sonra KULP 21 adı altında belirlenen tarihte hizmet vereceklerdir.
Bu Haber 2019-02-28 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Firma sayısının fazla olması ve hareket saatlerinin aynı olması hem firmalar açısından sıkıntılı bir durum olurken hem de vatandaş memnuniyeti istenilen düzeyde olamıyordu. Bazı il ve ilçelerin tek çatı altındaki çalışmalarını örnek alan Kulplu firmalar, kendi özellerinde daha da verimli olmaları noktasında çalışmalarını olgunlaştırmışlardır.
Kaliteli hizmet anlayışı ve en üst seviyede memnuniyeti esas alan firmalar, çalışanlarıyla Elif Düğün Salonunda ayrıntılı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, bundan sonraki yol haritalarının disiplin ve kurallar ekseninde oluşacağını, tüm çalışanların bu kurallar çerçevesinde hareket etmeleri gerektiğinin zorunlu olduğu, aykırı hareket edenlerin ise yaptırımla karşılaşacağını uyarısını dile getirdiler.
Firmalar, Kulp halkı için bu hizmetin gerekli olduğu ve hatta geciktiklerini, halkın bundan sonra daha rahat hizmet alacağı inançlarının tam olduğu ama şartların ve yasal dayanağının uzun zaman aldığı ve bu yüzden de geciktiklerini ifade ettiler.
Bu çalışmanın başta halkımıza, çalışanlara hayırlar getirmesi temennisinden sonra Öz Kulplular firması adına Cihan Sari, Özlem Kulp firması adına Medeni Arslan, Pasur Turizm firması adına Sadık Turan, Kulp Pasur firması adına da Nasır Sancar çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ettikten sonra kooperatifin bundan sonraki iş ve işlemlerinde Yunus Arslan’ın sorumlu olacağını belirttiler. Çalışan şoförlerin ise karardan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Araçların Kalkış Noktaları:
KulpYazıhanesi: Eski Özlem Kulp Seyahat Firması Yazıhanesi
Diyarbakır Yazıhanesi: Batı İlçe Otogarı ve Seyrantepe

Bu haber 10986 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER