<
     


Diyarbekirspor’da yönetime takviye yapıldı

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor’da, Anagol 24 Erzincanspor maçı öncesinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yeşil kırmızılı kulübün yönetimine takviyeler yapıldı.
Bu Haber 2019-02-08 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Onursal başkan Fevzi İlhanlı’nın talebiyle Diyarbekirspor yönetimine, Şehmus Şenyiğit, Orhan Tuma ve Süleyman Akar eklendi. Göreve başlayan yeni yöneticilerin görevi de belirlendi. Şehmus Şenyiğit, kulüp başkan yardımcılığına ve medya sorumluluğuna, Orhan Tuma taraftarlardan ve kulüp güvenlik sorumluluğuna, Süleyman Akar ise kulüp temsilciliği görevine getirildi.
Göreve yeni başlayan yöneticiler, takımın idman yaptığı Seyrantepe Spor Tesisleri’ne giderek, futbolcu ve teknik heyetle bir araya geldi. İdman öncesinde futbolcu ve teknik heyetle hatıra fotoğrafı çektiren yeni yöneticiler, idman sonrasında kendileriyle getirdikleri tatlıları yeşil kırmızılı kafileye ikram etti.
İdmanın ardından teknik heyetle kısa bir görüşme yapan yeni yöneticiler, Diyarbekirspor’un kısa sürede toparlanıp başarılı sonuçlara imza atacaklarını belirtti. 

 

 

 

Bu haber 1655 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER