<
     


Kulp’un Yeni Ziraat Odası Başkanı Uğur Akdeniz

Kulp Ziraat Odası Başkanlığı için yapılan seçimde, Uğur Akdeniz sandık başına gelen tüm delegelerinin oyunu alarak, Kulp Ziraat Odası Başkanı seçildi.
Bu Haber 2019-02-02 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Ziraat Odası Başkanlığında gerçekleşen seçimde delegeler sandık başkanı gitti. Mevcut Başkan Kenan Akdeniz seçime katılmazken yerine Uğur Akdeniz tek listeyle seçime katıldı, Oyunu kullanan Mevcut Başkan Kenan Akdeniz yaptığı kısa konuşmada,” 12 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptım ,bana bu görevi layık gören tüm çiftçilerimize çok teşekkür ediyorum.seçilecek Yeni yönetime başarılar diliyorum.”dedi.
49 geçerli oyun 49'ü alarak yeni Başkan Uğur Akdeniz seçildi. Yeni Başkan seçilen Uğur Akdeniz, sorumluluklarının bilincinde hareket etmeye devam edeceklerini ifade ederek, başkanlığım süresince çiftçiye hizmetlerinin artarak süreceğini kaydetti.
Kulp Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Uğur Akdeniz Seçimin ardından kısa bir açıklama yaptı , Akdeniz,”Odamıza bağlı 57 Delegemiz vardı, bu 57 Delegenin 49’ü sandık başına gelerek oylarını kullandı ve tercihlerini bizden yana oldu. Sandık başına gelemeyen Delegelerimiz mevcut kış koşullarından dolayı yaşanan ulaşım aksaklılığı nedeniyle seçime katılamadılar, bizler 57 oyun tamamını almış bilinciyle hareket edeceğiz, gelip oy kullanan ve koşullardan dolayı gelemeyen tüm Delegelerimize Meclisimiz ve Yönetimimiz adına teşekkür ediyoruz, bundan sonra oluşan Yönetim ve Meclisle birlikte Ziraat Odamızı daha güzel bir yere getirmeye gayret edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Bu haber 6063 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER