İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, Köy Okulları Ziyareti Devam Ediyor

Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, köy ilkokulları ziyaretleri kapsamında Aygün ,Aygün Sarıçoban ve Baloğlu İlk ve ortaokullarını ziyaret etti.
Bu Haber 2019-01-03 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Haci Arslan ve Baloğlu İlk-Ortaokulu Müdürü Mehmet Seyit Dengiz ile birlikte köy okullarını ziyaret ederek okulların fiziki durumu ve eğitim öğretim durumları hakkında bilgi aldı.

Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Kaya ,Göreve başladığı günden bugüne kadar merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.
Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Kaya, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi.
Öğrencilere firmalar tarafından verilen yemekleri, yüklenici firma tarafından dağıtılan yemeklerin standartlara uygun olarak yapılıp yapılmadığını da denetleyen Kaya,Okul yönetimine ve öğretmenlere gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Çocuklar ile tek tek ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürü yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi alarak okullardan ayrıldı.

Bu haber 7991 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER