Kulp’ta Yılbaşı tatlısı Öz Eren köşem pastanesinden

Kulp’tan tüm Çevre ilere uzanan meşhur Tatlıcı Ahmet Eren ev yapımı tadında lezzetleri yılbaşında sofralarda lezzet şöleni yaşatacak. Tatlı severlerin uğrak mekanı haline gelen ve merkez yeni mahalle lise caddesi üzerinde faaliyet yürüten Öz Eren köşem pastanesine yılbaşı siparişleri şimdiden gelmeye başladı.
Bu Haber 2018-12-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Ev yapımı tadında lezzetleri kurulduğu yıldan bu yana katkısız ürünlerini tatlı severlerle buluşturan Öz Eren köşem pastanesi, el yapımı lezzetindeki tatlılarıyla halka hizmete devam ediyor. Kulp’ta 30 yıldan bu yana hizmet veren ve Meşhur Öz Eren köşem pastanesi olarak tanınan Ahmet Eren , “Kendi mekanımıza has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanemizde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarımızı Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yenilenen modern mekanımızda ev ortamını aratmayacak Kulp’lu müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Son yıllarda ise bu lezzetli tatlı çeşitlerimizin farkına varan Türkiye’nin bir çok yerinde ikamet eden insanlarımızın fark edilmesiyle özel günlerinde mekanımıza has lezzetli tatlarımıza yoğun talep bizleri onurlandırdı ve doğru bir yolda olduğumuzun inancına vardık. Bu vesileyle bizde Türkiye’nin her yerine bu lezzetli tatlılarımızı müşterilerimize ulaştırmak için çaba sarf ederek zamanında ulaştırmaktayız. baklava ve tatlı ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemelerimiz kalitelidir. Biz, 30 yıldır işletmemizi en iyi ve en kaliteli şekilde zirvede tutuyoruz. İddialıyız, kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Kaliteye hep bilinçli çabalar sonucu ulaşılır" dedi.
Tüm tatlı çeşitlerinin ham maddelerinin kaliteli olduğunu belirten Ahmet Eren , "İsteyen istediği yere götürüp tahlil yapabilir. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bizim ürünlerimizde glikoz şurup ve yabancı her hangi katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz doğaldır. Onun için kaliteli müşterilerimiz bizleri tercih ediyor" ifadelerinde bulundu.

Bu haber 6030 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER