Kulp’ta, Kan bağışı kampanyasında yoğun ilgi

Kulp ilçesinde Kızılay tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi. Vatandaşların ilgi gösterdiği kampanyaya 100 ünite kan toplandı.
Bu Haber 2018-12-06 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Türk Kızılayı Kulp Şubesi Başkanı Tahsin Zengin “Kan Bağışı Hayat Kurtarır” kan bağış kampanyası kapsamında Kulp Kaymakamlığı ve Türk Kızılay’ının işbirliği ile düzenlenen ve bir gün süren kan bağışı kampanyası Kulp ilçesi merkez yeni mahallesi hükümet konağı ününde bulunan alanda kurulan kan bağışı merkezine gelen Vatandaşlar ile Kızılay Derneği Kulp Şube Başkanı Tahsin Zengin ve üyeler, kampanyaya destek vererek, kan bağışında bulundu.
Türk Kızılayı Kulp Şubesi Başkanı Tahsin Zengin, yaptığı açıklamada, kampanyaya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. Kampanyaya gösterilen ilgiden memnun olduklarını anlatan Zengin, "Şimdiye kadar 100 kişi kan bağışında bulundu. Katılım sağlayan değerli halkımıza, destek veren bütün kurum ve kişilere teşekkür ediyorum. Bundan sonra düzenlenecek tüm kampanyaların da bugün olduğu gibi kurumlar ve halkımızla işbirliği içerisinde verimli geçmesini diliyorum" dedi.

Bu haber 5900 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER