Başkan Çelik’ten ,Kulp’lu öğrencilere kışlık Kıyafet yardımı

Kulp Kaymakamlığına vekalet eden Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdulkadir Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER)’in desteği ile Kulp’lu çocuklara gönderilen giyim yardımını kendi elleriyle çocuklara takdim etti.
Bu Haber 2018-11-29 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili ziyaret ettiği Kulp İlçesine bağlı Karpuzlu köyünde bulunan Karpuzlu İlkokulunda Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya,Şube Müdürleri ve öğretmenler tarafından karşılandı.
Karpuzlu ilkokulunda eğitim gören 87 çocukla tek tek ilgilenip sohbet eden Başkan Çelik kendilerine kışlık giyeceklerden oluşan hediye paketlerini takdim etti.
Hediye paketlerinin, diğer okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtımının devam edeceğine değinen Başkan Çelik “Sizler bizim geleceğimiz ve teminatımızsınız.En iyi şartlarda eğitim görebilmeniz ve her alanda ki ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman sizlerin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.Hepiniz için güzel gelecek ve başarılı bir ömür diliyorum. TOGEMDER’ e ve bu güzel işlere katkı veren bütün hayırseverlere ve gönül insanlarına, içtenlikle teşekkür ediyorum ” dedi.

Bu haber 7033 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER