İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, Köy Okullarını Ziyaret Etti

Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, ilçeye bağlı bazı köy okullarını ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti. Kaya, sınıfları tek tek gezerek okulların sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı.
Bu Haber 2018-11-19 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Amaçlarının köyde okuyan öğrencilerin eğitim ve yaşantılarıyla alakalı durumlarını yerinde tespit etmek, köy okullarında görev yapan öğretmenlerin çalışma koşulları ve durumlarını yerinde görerek, moral ve motivasyonlarını arttırmak olduğunu ve okulla ilgili görülen eksikler not edilip çözümü mümkün olanları hemen çözmeye çalışacaklarını, bazı sorunları da gerekli mercilere iletileceğini belirten . Kaya ,” Bu amaç doğrultusunda Ünal, Yayık, Başbuğ, Kayahan, Uzunova İlk - Ortaokulu ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında okul yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak okullarda incelemelerde bulunduk. Aynı zamanda Öğrencilere firmalar tarafından verilen yemekleri yerinde denetleyerek yüklenici firma tarafından dağıtılan yemeklerin standartlara uygun olarak yapılıp yapılmadığını denetledik. “dedi

İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgilerde edindi. Kaya, her okulun öğretmenler odasında öğretmenler ile biraraya gelerek görüş, fikir ve önerilerini dinledi. Kaya , Okul yönetimine ve öğretmenlere gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Okul ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Kaya , okullardaki eksiklikleri yerinde görüp gidermeye çalıştıklarını söyledi.

Okul ziyaretlerine, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Haci Arslan, Uzunova İlk-Ortaokulu Müdürü Tuğba Güngör, Başbuğ İlk-Ortaokulu Müdürü Cihat Yıldırım’da katıldı

Bu haber 4970 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER