İşadamı Aktay’dan hükümete tam destek

Diyarbakırlı işadamı Baran Aktay, ABD'nin Türkiye'ye ekonomik darbe girişime karşılık hükümete tam destek vererek, 'dolarını bozdur, oyunu boz' mesajı verdi.
Bu Haber 2018-08-16 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine başlatılan döviz bozdurma kampanyasına Diyarbakırlıların da desteği artarak devam ediyor. Diyarbakırlı işadamı Baran Aktay, dolar konusunda hükümete destek vererek, vatandaşların karınca misali devletine ve hükümetine sahip çıkması gerektiğini belirtti.
Günün birlik ve beraberlik içerisinde ülkeye ve ekonomiye sahip çıkma günü olduğunu söyleyen Aktay, "Bir rahibi bahane ederek ülkemize yönelik başlatılan ekonomik savaş, asla kabul edemeyeceğimiz bir durumdur. Ülkemizin ekonomik verilerinde en küçük bir sıkıntı olmamasına rağmen suni finansal saldırıların sebebinin çok başka olduğunu tüm dünya biliyor. Silahlarla, tanklarla ve uçaklarla yapamadıklarını, döviz kuru ile yapacaklarına inananlar bozguna uğrayacaktır. Allah korusun, ayrıştığımız zaman Irak, Suriye ve diğer ülkelerde yaşanan sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Gün, birleşme zamanı. Türkiye çıkmış olduğu bu yolda dün olduğu gibi bugün ve yarın altının teriyle zaferle çıkacaktır. Biz bütün gücümüzle devletimizin yanındayız" dedi. 

Bu haber 4212 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER