Kulp Belediyesi,cami ve taziye evlerinde ki bakım onarım çalışmalarını tamamladı

Kulp İlçe Belediyesi, Cami ve Taziye evlerinde yaptığı bakım onarım çalışmalarıyla vatandaşların takdirini kazanarak örnek hizmetler yapmaya devam ediyor.
Bu Haber 2018-07-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Belediyesi,ilçeye bağlı merkez ve kırsal (köy) 21 mahallede bulunan cami ve taziye evlerinin bakım onarım çalışmalarını tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.
İlçeye bağlı merkez ve kırsal (köy) 21 mahallede bulunan cami ve taziye evlerine ait eksiklikler Kulp Belediyesi Fen işleri müdürlüğü teknik personellerince tespit edilerek projelendirildi.Kulp Belediyesince projelendirilip 600.000,00TL’ye ihale edilen cami ve taziye evlerinin bakım onarım yapım işi(Çatı değişimleri,sıva,boya, badana,kapı ve pencere değişimleri,fayans,granit, mermer, duvar,parke taşı,elektrik ve su tesisatlarının değişimi) 2,5 ayda tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunuldu.Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu tamamlanan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.Başkan Dülgeroğlu “İlçemize bağlı merkez ve kırsal (köy) mahallelerde ikamet eden vatandaşlarımızın cami ve taziye evlerinin bakım onarımı için bizlere iletmiş oldukları taleplerini yerinde görmek ve tespit edebilmek için teknik personellerimizi görevlendirdik.Teknik personellerimizin tespitlerini projelendirip, projemizi ihale ettik. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gecemizi gündüzümüze katarak 2,5 ay gibi kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Tamamladığımız bu çalışmalarımız ,hizmetlerin en güzeline layık olan hemşerilerimize Hayırlı olsun” dedi.

Bu haber 7276 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER