Kulp’ta, Kalite ve Lezzetin bir arada olduğu yeni yeriniz….

Yenilen Öz Eren Köşem pastanesine gittiğinizde ayrılmak istemeyeceksiniz. Dilerseniz kitabınızı alıp kahve veya çay keyfi yapın, dilerseniz arkadaşlarınızla sohbet edip bir birinde güzel lezzetli tatlıların tadına bakabileceğiniz ilçeye yakışır bir mekan haline geldi.
Bu Haber 2018-06-13 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp İlçe halkının katkıları ile büyüyen ve 25 sene sonra hala gözde bir mekan olan Öz Eren Köşem Pastanesi yenilenen adresinde müşterilerini evinde hissettirmeye devam ediyor.
Bu enfes tatlılarının yanında mekanın zevkle döşenmiş hali insana huzur veriyor ,Kendi mekanına has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanesinde çıkaran öz Eren köşem pastanesi yılarca lezzetli tatlılarını Lise caddesi üzerinde yenilenen modern mekanında ev ortamını aratmayacak Kulp’lu müşterilerinin hizmetine girdi.
Merkez yeni mahalle lise caddesi ziraat bankası yanında yer alan mütevazi bir mekan olan Öz Eren köşem Pastanesine İçeri girer girmez sizi sıcak bir ev ortamı karşılıyor ve “ bir birinde güzel tatlıları alıp eve götürmektense, Bırak her şeyi, gazete ve dergilerle oturup şurada biraz keyif yapayım” diyesiniz geliyor.
Öz Eren Köşem Pastanesi sahibi Ahmet Eren, tatlıları ile pastaları kendi elleriyle yapmanın yanında asıl ilham kaynağım kardeşim Abdullah Eren’dir diyor ve pastanede Kardeşi Abdullah Eren ile birlikte çalışıyor ,ayrıca 4’ de yardımcıları var, yani sahibinden çalışanına hijyenik ortamda hazırlanan tatlı ve pastalar kendine has bir lezzetle ilçe halkının dikkatini 25 yıldır çekmeye devam ediyor.


Öz Eren Köşem Pastanenin menüsünde güne ve kişiye özel pastalarda bulunmakta ,ayrıca günlük standart ürünleri 13 çeşit tatlı bulunmakta ve bu tatlı çeşitleri tamamının el ürünü olması Ahmet Eren, pastanelerini tanıtmak için, “Her şey özel, her şey bizim” ifadelerini kullanılması da boşuna değil.
Öz Eren Köşem Pastanesi sahiplerinden Ahmet Eren, tatlı çeşitlerinin hazırlandığı tüm ürünlerin kendi imalathanesinde yaptıklarını söyledi.Eren , “ Biz yılların tecrübesiyle bu günlere geldik ve ortam şartlarına göre yenilenen iş yerimize taşındık , biz sözde değil özde ve icraatlarımızla kendimizde söz ettirmeyi başaran işletmeyiz, aile ortamını aratmayacak bir mekan oluşturduk , tatlı ve baklava çeşitlerimiz sadece ilçe halkına hitap edilmemektedir , aynı zamanda Diyarbakır ve Diyarbakır ilçeleri yanı sıra bizi tanıyanlar kaliteli ve lezzetli tatlılarımızı tatmak için sipariş vermekte ve hatta bu tatlılarımız İstanbul iline kadar gitmekte buda bize gurur vermekte ve doğru yolda olduğumuzu kanıtlamakta , Başta baklava çeşitleri olmak üzere, kaliteli ve lezzetli tatlılarımızı tatmak üzere tüm halkımızı Öz Eren Köşem Pastanesine bekliyoruz” dedi.

Bu haber 10154 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER